"PRO`S DESERVE MORE"
Har du vært nysgjerrig på det helt øvre sjiktet til Tuckers rentvannsbørster, men ikke tatt deg råd?
Nå får du hele 50% rabatt på både Phantom Hybrid 43cm Alpha Premium, Alpha Premium Hybrid 28 cm og Naturhår børste 28 og 43 cm
Her kan du virkelig gjøre et kupp!*
Vi har sagt det før og sier det igjen, dette er noen av de beste vi har prøvd!
Absolutt premium børster, og man får hva man betaler får!
* Tilbudet gjelder ut september i både i nettbutikken og i butikkene våre i Oslo og Bergen, så langt lageret rekker.
kr 2 274
kr 1 137
Eks. MVA
kr 3 667
kr 1 834
Eks. MVA
kr 3 781
kr 1 891
Eks. MVA
kr 2 968
kr 1 484
Eks. MVA

Er det lov å få en viss ærefrykt når man ser en rentvannsbørste? For oss rentvannsnerder så gir den i allefall gåsehud-opplevelse.
Den er rett og slett det ultimate verktøyet for å hamle opp med ekstremt skitne vinduer, glass og solceller hurtig og effektivt.
De kraftige naturfibrene i ytterkant gir vanvittig bra vaskekraft, og den kortere myke nylonbusten i midten gjør at børsten oppleves som myk og lar naturfibrene spre seg godt utover flaten. Nylonfibrene gjør også at børsten ikke oppleves som tung å føre, men gjør at den glir lett.
Børsten har 4 pensil jets som gjør at glasset skylles koninuerlig med bra mengde med vann og sprayer kontinuerlig av skitt som vaskes vekk.
Denne kommer i Alpha-utgaven, det vil si at det er montert på Tucker Swivel kneledd som gir deg maksimal bevegelsesfrihet på børsten.
Du får også med rinse-bar som gir deg ekstra skylling og vaskekraft.

Alpha-serien til Tucker er premium-serien innen børster
Dette er en hybridbørste med lang nylonbust i ytterkanten og korte naturhår i midten.
Nylonbusten sørger for god glid og gjør også at du kommer ekstra lett ut i hjørner og kanter. Mens naturhårene fukter og renser glasset og er ekstremt gode til å fjerne skitt som sitter godt.
Den store fordelen med at det er en Hybrid-børste, er at børsten glir ekstra godt og man får mer fart på renholdet, enn med en naturhårbørste.
Alpha-serien kommer alltid med 4 dyser og har i tillegg en rinsebar montert øverst på børsten.
Den har også praktisk svingbart kneledd som gir deg maksimal bevegelighet og hastighet mens du rengjør.
Tucker Naturhår Børste 4 dyser, 28cm og 43cm

Dette er virkelig børster for profesjonelle!
Det er jo ofte sånn, det ekte er ofte det beste! Naturhår har bedre rengjøringseffekt enn nylon. De er mye mer aggressive mot smuss og inngrodd møkk.
Perfekt til vinduer som ikke har vært vasket med rentvannsystem før, eller på vinduer som er svært skitne.
Med denne børsten reduserer du antall ganger du behøver å gå over glasset, på glass du pusser ofte.
Naturhår tåler at du legger mye vekt på børsten og du får da brukt hele busten til å rengjøre med. Perfekt for hjørner, langs kanten og på karmene.
En annen fordel er at naturhår absorber store mengder smuss, men unngå å ha børsten på glasset når du skyller.
Vær også våken for at en naturhårbørste slites raskere enn en nylonbørste.
Naturhår veier også mer enn nylon, så disse børstene er supre til rengjøring opptil 10-11m.
NB: Dette er ikke en Alpha-utgave, det vil si at du må kjøpe Tucker rinsebar og Tucker swivel-kneledd ved siden av om du ønsker det.
Hva synes andre vinduspussere?
Spol deg frem til 2,50 sekunder uti videoen og sjekk hva disse vinduspusserne sier om børstene til Tucker.
Og ja - de er briter med stor "B", så skru på tekstingen! Auto-tekstingen er ikke helt korrekt, men morsomt blir det og vi skjønner jo hva de mener!